پهپادهای تهاجمی ارتش اسرائیل دو خودروی سواری را در شهرک بنت جبیل واقع در جنوب لبنان مورد حمله تروریستی قرار دادند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” پهپادهای تهاجمی ارتش اسرائیل روز گذشته ۲۳ بهمن ماه، با انجام حمله هوایی یک خودروی سواری را در جاده اصلی بنت جبیل و در نزدیکی بیمارستان این شهرک مورد حمله قرار دادند.

به گفته رسانه های صهیونیستی، این حمله به منظور ترور “محمد عبدالرسول علویه” یکی از مقامات ارشد حزب الله و مسئول منطقه مارون الرأس انجام شد اما اطلاعات میدانی نشان می‌دهد که حمله ناموفق بوده و این شخص از ترور جان سالم به در برده است.

رسانه های محلی در جنوب لبنان تصاویر دو خودرو را منتشر کرده‌اند و هنوز مشخص نیست که ادعای صهیونیست‌ها درباره ترور محمد عبدالرسول علویه مربوط به کدام حمله می‌باشد. در نتیجه دو حمله پهپادی در بنت جبیل رخ داده و جزئیات دقیق این حمله مشخص نیست.

با توجه به کلیت ماجرا، ماهیت و نوع این دو حمله، تروریستی است اما جزئیاتی از تلفات احتمالی حزب الله و همچنین هویت سرنشینان دو خودرو منتشر نشده است. احتمال می‌رود که اسرائیل با انتشار اطلاعات صحیح و غلط، به دنبال بدست آوردن اطلاعات جدیدی درباره فرماندهان میدانی و اعضای کلیدی حزب الله باشد. ضربات چهار ماه اخیر حزب الله در جبهه شمال فلسطین خسارات و تلفات سنگین و غیرقابل انتظاری را برای اسرائیل بوجود آورده و اسرائیل شدیدا به دنبال ترور مهره های اصلی حزب الله در میدان نبرد است.

ویدیو: حمله پهپادهای اسرائیلی به خودروی دوم در شهرک بنت جبیل
  • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.