ویدیو| نبرد سنگین انصارالله با ائتلاف سعودی در جنوب الحدیده و لحظه به اسارت در آمدن مزدور ائتلاف سعودی

دوشنبه ۱۵ مرداد ۹۷ - ۲۳:۰۶
https://iswnews.com/?p=13707

ویدیو | دقایقی از نبرد سنگین انصارالله و کمیته های مردمی با نیروهای ائتلاف سعودی در الدریهمی در جنوب الحدیده

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
 • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. sarbaz2 گفت:

  لطفا از یمن بیشتر خبر بگذارید

  ۰
 2. ناشناس گفت:

  سلام درود در این کلیپ چند نکته خود نمایی میکرد که اگر اجازه بدهید بیان کنم:
  ۱-در درگیری های خانه به خانه و شهری از فاصله نزدیک{CQB}عملا بالگرد ها بی استفاده هستن آن هم به دلیل نزدیکی طرفین که در این صورت حالت Overlapping with the enemyرخ میدهد!!
  ۲-در درگیری های CQBباید از فاصله high altitudeکواد کوپترها و هلکوپترها نقش COVER را ایفا کنن که بحمدالله این نکته ریز را ارتش غیرتمند امارات و برادارن عزیز سعودی فراموش کرده بودند!!!!!!!!!!!!!
  ۳-اگر به پوشش عزیزان انصارالله نگاه کنیم متوجه میشویم این عزیزان چیزی به نام استتار را رعایت نمیکنن!!شاید این امر از دید یک میلیتاریست اشتباه باشد ولی وقتی به استتار دشمن هم نگاه میکنیم دقیقا میبینیم دشمن هم استتار را رعایت نکرده!در اینجا انصارالله از تکنیک هم پوشانی با دشمنانش استفاده کرده است یعنی چون دیده نبرد، در الحدیده بسیارنزدیک است امده و پوشش خود را دقیقا همسان با دشمن خود کرده تا بالگردها و اسنایپر ها و مارکس من ها دشمن ،قدرت تشخیص و Separationرا از دست بدهند.{{حقه زیرکانه ای است}}ولی در سایر جبهه ها ملاحظه میکنیم انصارلله از استتار کویری استفاده میکند که {{یعنی اینکه درگیری ازحالت نزدیک خارج شده و بالگردها قدرت تفکیک را دارند.انصارالله با این تاکتیک خیلی چیزها را به عزیزان داخلی آموخت!!!!!!!!!!}}
  ۴-درثانیه ۵۶به بعد یک اتفاق شگفت انگیز رخ میدهد Support the !!!!!!!!!!!combatدر این حالت راکت انداز در هنگام لانچ خود توسط همرزم خود پشتیبانی آتش میشود،شاید از دید مخاطبان این یک چیز پیش پا افتاده باشد ولی من تاکنون این تکنیک را فقط از حزب الله دیده بودم
  ۵-قطعا برای تصرف صنعا و صعده عربستان و امارات از القاعده و داعش استفاده میکنند!!!مدعی بنده به ۲دلیل است:
  الف}چون سلفی ها به شدت بی باکانه و بی پروا و حتی جنون امیز میجنگند ،که این آپشن در نبرد شهری و اخرین پایگاه های انصارالله که حکم مرگ وزندگی حوثی ها را دارد به شدت مهم هست،آری منظورم صعده و صنعا هست چون حوثی ها در این دو شهر تا آخرین گلوله میجنگند و زمین سوخته تحویل سعودی ها میدهند.
  ب} در نبرد های یمن یک سلاح به شدت خاص است و همیشه خود نمایی میکند و در عین حال همیشه غایب است!! و فقط در دستان نیروهای سلفی رویت شده است،به جرات عرض میکنم تصرف عدن و حتی تعز به خاطراین سلاح بوده است.
  عبدالله دوم با افتخار تقدیم میکند:!!! RPG32 AL HASHEMبه راستی در بین تمام حکام عرب عبدالله ثانی از بقیه مکارتر و حیله گرتراست.دادن این سلاح به سلفی ها خیلی چیزها را روشن میکند مثل اینکه دشمن برای پلان به پلان یمن طرح و برنامه دارد بر خلاف نظر عزیزان و عوام در داخل کشور!در اختیار قراردان این سلاح خود زنگ خطری هست برای چرایی استفاده از القاعده و داعش در نبردهای داخلی یمن و تجهیز آنان به چنین سلاحی .
  پی نوشت۱ :نبرد صعده و صنعا ،نبرد بر سر ناموس شیعه است!!اگر بر سر صعده و صنعا مستقیم وارد نبرد با آرتش های عربی نشویم باید اسم شیعه را از خود برداریم و حق ادعای شیعه گری و مرید علی بودن را نباید داشته باشیم.صعده صنعا دقیقا مساوی با نبل و الزهرا و فوعه و کفیا هستن دقیقا بسان کربلا و نجف، {{{{ باید عاشورای دیگری را تکرار کنیم}}}}
  پی نوشت ۲:اینقدر که حوثی ها در الحدیده از ATGMها استفاده کردن من مطمئن شدم یک کارخانه در یمن تاسیس شده است

  به یاد شهدای جاسوسان که جسم مطهرشان همچون ارباب بی کفنشان،بر روی زمین و زیر نورآفتاب ماند تا حقانیت اسلام ناب محمدی اثبات شود.
  نوکر همه جانبازها سید نادر افضلی از قم

  ۰
 3. حمید گفت:

  نصر من الله وفتح قریب وبشر المؤمنین

  ۰
 4. ناشناس گفت:

  درود بریمن ویمانی

  ۰
 5. محمد(ل ن) گفت:

  خیلی جالب بود و شجاعانه.
  ما از بیرون گود نشستیم و داریم میگیم لنگش کن. ولی در صحنه نبرد واقعا این مبارزان تک تک شون با غیرت و تعصب دینی میجنگن. آفرین به همه شون.
  یک سوال؟؟؟؟
  چرا بر خلاف مبارزان مقاومت که سنگرهای جنگ و نبرد رو با خلوص فتح میکنند. بسیاری از افراد مسول در ایران، عراق، و یمن دچار فساد اقتصادی و … میشوند؟؟؟

  ۰
تبلیغات در تحولات جهان اسلام