اخبار
ویدیو ۱۸+| جنایت دیگری از آل سعود در حق مردم مظلوم یمن

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” در جنایت جدید متجاوزان سعودی، جنگنده های ائتلاف صعودی-آمریکایی اقدام به هدف قرار دادن یک اتوبوس مملو از کودکان در ضحیان استان صعده کرد که در پی این جنایت حدود ۵۰ نفر به شهادت رسیدند.

مشاهده این فیلم برای همه توصیه نمی شود.

 

رئیس هیئت کمیته بین المللی سازمان صلیب سرخ در یمن در توییتر خود عنوان کرد که بر اثر حمله به اتوبوسی در بازار ضحیان تعداد زیادی از افراد که بیشتر آنها زیر ده سال سن داشتند کشته شده اند؛ این سازمان عنوان کرد که باید از مردم غیرنظامی بر طبق قوانین بین المللی در طول جنگ محافظت شود.

 

با این وجود شبکه سعودی العربیه با انتشار بیانیه ائتلاف سعودی در خصوص این حادثه چنین عنوان کرد که حمله روز پنجشنبه، شورشی های حوثی تحت حمایت ایران را هدف قرار داده است! ؛ شورشیانی که چهارشنبه به یکی از مناطق تجاری در مرز جازان حمله موشکی کرده بودند.

اما محمد عبدالسلام سخنگوی انصارالله در خصوص بیانیه مضحک سعودی واکنش نشان داد و با به سخره کشیدن این ادعا عنوان کرد که آنها دانش آموزانی را کشتند که در حال رفتن به مدرسه بودند … این یک جنایت جنگی است!

 

جانیان آل سعود با کمک آمریکا بارها و بارها چنین اقدامات وحشیانه ای را در حق مردم یمن تکرار کرده اند و بصورت مداوم در حال کشتن یمن و فرزندان یمن هستند. در این میان اما سکوت جامعه عرب و جامعه بین المللی کاملا شرم آور است!

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظر در مورد "ویدیو ۱۸+| جنایت دیگری از آل سعود در حق مردم مظلوم یمن"

ناشناس :

تصویر نداریم. فقط صداست

۵
۲
Mirza :

درود . اصلاح شد.

۶
۲
ناشناس :

این ها کلاه سفیدها را ندارند تا صحنه را جوری بچینند که جهان به صدا در بیاد. هر چند جهان وحشی تر از اونی هست که توحش ال سعود را ببینه.

۴
۲
ناشناس :

مطلبتون کاملاً درسته دوست عزیز ولی از شدت خشم و ناراحتی این خبر اشتباهاً دیسلایک کردم که متاسفانه قابل اصلاح نبود..به امید پیروزی انصارالله مظلوم یمن.

۱