اخبار
گشت زنی مشترک ترکیه و آمریکا در اطراف منبج

از هفدهم مهرماه تمرینات مشترک نیروهای آمریکایی و ترکیه برای آمادسازی جهت گشت زنی های مشترک در منطقه منبج
آغاز شده است.

استانداردهای دوگانه آمریکا در مواجهه با کردها و سیاست های مزورانه ترکیه در سوریه، امری قابل توجه است!

 

آمریکا از یک سو برای کاستن از میزان تنش ها با کشور ترکیه، در حال همکاری با این کشور در راستای محدود کردن و یا نابودی فعالیت نیروهای کرد در غرب فرات یعنی در اطراف منبج است اما از سوی دیگر با تمام قدرت از همان کردها در شرق فرات حمایت میکند.

ترکیه از یک سو برای برطرف ساختن مشکلات نظامی و امنیتی اش با محور روسی-سوری-ایرانی همکاری دارد و از سوی دیگر دست های آمریکا را برای یاری رساندن در شمال سوریه میفشارد.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظر در مورد "گشت زنی مشترک ترکیه و آمریکا در اطراف منبج"

مهدی :

اردوغان بارها اعلام کرده عملیات ارتش ترکیه محدود به غرب فرات نخواهد بود و بارها مستقیم یا غیر مستقیم از انجام عملیات در شرق فرات خبر داده ، باید صبر کرد و دید همونطوری که روسیه عفرین رو تقدیم اردوغان کرد ، ترامپ آمریکا با شرق فرات چه خواهد کرد

۱۱
۴
محمد(ل ن) :

سگ زرد برادر شغال.

البته یک نکته دیگر هم هست و آن اینکه همه دولت ها به دنبال منافع خودشون بودن و هستن.

۷
۸
ناشناس :

سلام منبیج شهری عرب نشینه و کردها از قبل اعلام کردند نیروهای خود را از آنجا تخلیه میکنند اما آمریکا تا الان مقاومت میکرد واقعا هر کی به دنبال منافع خودشه و نمیشه چیزی رو تو سوریه پیش بینی کرد.

۱۲
ج :

کشور سوریه و مخصوصا شمال اون چند قومیتی است.فقط ۶۰ درصد سوریه عرب سنی اند.بقیه علوی، کرد ،آشوری،ارمنی ،قفقازی،ترکمن ،یونانی ،اسماعیلی،دروزی.منبج جمعیتی مخلوط از عرب ،کرد و قفقازی دارد

۳