اخبار
مستند جدید داعش با نام “صولات الموحدین” ؛ آخرین تقلاهای داعش در شرق فرات

هشدار: این کلیپ حاوی صحنه های دلخراش است و افراد با مشکل قلبی از دیدن آن خودداری کنند.

” این کلیپ فقط جهت خبررسانی منتشر شده است و تحولات قصد تحسین و یا تشویق اعمال جنایتکارانه داعش را ندارد.”


 

آخرین باقیمانده های داعش مدت هاست که در شرق فرات در محاصره قرار دارند و به احتمال زیاد این کلیپ یکی از آخرین کلیپ های داعش از سوریه است.

تقریبا دو هفته پیش بود که توفان شن شرق فرات را تحت تاثیر خود قرار داد و بهترین فرصت برای تروریست های داعش مهیا شد تا با بهره گیری از این آب و هوا اقدام به حملات غافلگیر کننده علیه نیروهای دموکراتیک سوریه بکنند.

 

طبق روال همیشگی این ویدئو نیز با پروپاگاندای خاص داعش شروع میشود.

تروریست های داعش با حالتی نزار و درمانده آخرین ستون کشی های خود را به سمت اهداف آغاز میکنند… یکی پا ندارد… یکی دست ندارد.. یکی دیگر با حالتی مظلومانه و اشکبار، دیگر برادران را برای حمله نهایی و سوار شدن بر مرکب پولادین و تقویت شده تهییج میکند.

جنگنده های صلیبی بر فراز منطقه دور میزنند…

سلکشنی از تک نیروهای پیاده و سواره داعش به نمایش در می آید.. یکی از میان باغ انار! به سوی اهداف می دود.. یکی دیگر به مانند رمبو در دشتی باز با تیربار خود به سمت هدف شلیک میکند و به سویش حرکت میکند…

تصاویری از کشته های SDF به نمایش در می آید و این قسمت از مستند به پایان میرسد.

در قسمت بعدی ستونی از تروریست های داعش را نشان میدهد که در پوشش توفان شن به سمت اهداف حرکت میکنند.

در این مرحله گزیده ای از حملات داعش به چند نقطه از مواضع نیروهای دموکراتیک سوریه از جمله اردوگاه آوارگان هجین را نشان میدهد و متعاقبا تصاویری از نبردها و کشته ها و اسرای SDF به دست اشبال الخلافة!

در بخش پایانی نیز نیروهای ظفرمند داعش تصاویری از زنان و کودکان و غیرنظامیانی را نشان میدهد که از اردوگاه آوارگان هجین آزاد کرده است! و این افراد خوشحال و مسرور یحتمل در حال بازگشت به خانه های خود در داخل محاصره هستند…

تروریست های داعش در میان استقبال گرم اهالی منطقه وارد روستاها شده و کشته های SDF را به نشانه پیروزی در معرض نمایش قرار میدهند.

کشته های داعش به شکلی هنری و رمانتیک و در حال دفن شدن به نمایش در می آیند و در آخر باغ اناری که دو جانباز! داعش در حال قدم زدن در آن هستند… تاکید تدوین گر بر باغ انار در این کلیپ جای بسی تامل دارد! آیا منظور او باغ های انار بهشت است؟!

پایان کلیپ.

 

دانلود کلیپ

 

 

 

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 نظر در مورد "مستند جدید داعش با نام “صولات الموحدین” ؛ آخرین تقلاهای داعش در شرق فرات"

شایان کریمی :

کاش بعضی کار رسانه ای یاد بگیرند ببینید از داخل شکست چ چیزی استخراج میکنند!!

13
حمید :

تشکر

ناشناس :

زنده باد پیشمرگان کردی مرگ برداعش وترکیه وعال سعود وحامیان داعش

سام :

انقلابی در عرصه ی تدوین رسانه های صوتی و تصویری وحتی کتبی(دابق) ایجاد کردند و بلاشک وجه تمایز خودشان با خیل گروه های دیگر در همین نکته است که ۳ کارکرد عمده ۱-جذب نیرو۲-تهییج نیرو های خودی۳-وحشت افکنی برای مخالفانشان برایشان به ارمغان اورده است و بلاشک اگر از داعش این کارکرد پروپاگاندایش را جدا بکنیم به قطع امکان جولان دادنشان و قدرتشان به مراتب کمتر از ان چیزی میبود که در این سال هال مشاهده کردیم

ناشناس :

اخ که اگه اینا اینجوری بابقیه مسلمانا متحد میشدن ب جان خودم پدر ال یهودودر میاوردن.حیف که اسراییل داره تو ارامش ب مسلمانا میخنده حیف وصد حیف

6
2
ناشناس :

به نظر من این ویدیو نشان دهنده جهل و اختلاف بین مسلمانان است

4
1
ناشناس :

اینا با این همه جنایت چرا پس هنوز زنده ان بمباران نمیکنن اونجا رو چون مردم عادی هستن.یه هجوم میلیونی کنن بریزن اونجا تک به تکشانو سر ببرن.

3
1
hr :

ی مشت بیشرف وحشی ک اسم حیوان رو اینها نمیشه گذاشت ک حیوان این کارهارو نمیکنه؟.. وای ک اگه ایران دخالت نمیکرد چه بر سر مردم سوریه و عراق میومد.‌دم مدافعین حرم گرم..از‌ایرانی‌و افغانی‌و هرکی کمک کرد تا شر این ها کم بشه???

ناشناس :

کثافففففتای آشغال حرومزاده داعشیهای نجس

سهیل آرمویی :

حرومزاده های بیشرف.داعشی های نجس.خدایی نگاهشون کنید چقدر کثیف هستن..
چهره هاشون رو نگاه کن..معلوم وحشی هستن..
خدا رحمت کنه شهدای مدافع حرم رو.. و زنده نگه داره سربازان امام زمان رو..مدافعان حرم.فاطمیون.حزب الله و….

ناشناس :

بازمانده های شمرویزیدن این بی ناموسای انگل

علی :

مرگ بر داعش احمق گوساله های داعشی به جای اینکه سر اسلحه شونو بگیرن به طرف اسرائیل و آمریکا گرفتن طرف مسلمونای مظلوم