اخبار
توفان شن در شرق فرات و آغاز مجدد حملات داعش

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” تروریست های داعش موفق شدند در پوشش آب و هوای توفانی خسارات سنگینی را به نیروهای دموکراتیک سوریه در شرق فرات وارد کنند.

از ظهر دیروز مجددا شرق فرات شاهد توفان شن بود و جنگنده های ائتلاف آمریکایی زمین گیر شدند و طبق معمول تروریست های داعش استفاده کافی را از این موقعیت برده و دور جدیدی از حملات را در تمامی خطوط تماس با نیروهای دموکراتیک سوریه در شرق فرات آغاز کردند.

این روزها هر توفان شن برابر است با مشتعل شدن مجدد تمامی جبهه ها توسط داعش…

 

در جبهه السوسه تروریست های داعش موفق شدند با عقب راندن نیروهای SDF بر نصف مساحت السوسه مسلط شوند.

همچنین مواضع SDF در اطراف هجین، در شمال شرق الشعفه، شمال شرق الکشمه، شمال غرانیج و باغوز فوقانی مورد حملات سنگین داعش قرار گرفت.

به گفته رسانه داعش بیشتر از ۴۰ نفر از نیروهای SDF کشته شدند و ۴ نفر دیگر نیز به اسارت داعش درآمدند.

 

پس از پایان توفان جنگنده های ائتلاف به آسمان منطقه برگشتند و نیروهای کمکی برای بازپسگیری نقاط از دست رفته به مناطق مختلف ارسال شدند.

 

۴ نفر از نیروهای SDF که به اسارت داعش در آمدند.

 

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظر در مورد "توفان شن در شرق فرات و آغاز مجدد حملات داعش"

بهروز :

چون که جبهه مقابل داعش کفر و استکبار جهانیه واسه همین داعش داره اعتقادی میجنگه و سربازهای بزدل آمریکایی پشت کردها بدبخت قایم شدن جرات روبرو شدن با داعش ندارن اینجاست که مشخص میشه تنها شیرمردان ایرانی توان مقابله با درندگان دواعش رو داره

۱۷
۱۴
محمد :

سلام
اول:هر دو جبهه ،جبهه کفر هستند و کردهای sdf هم بازیچه هستند.

دوم: آیا کردها نمی توانند از بدی آب و هوا استفاده کنند و به مواضع داعش حمله کنند.
سوم :آمریکا به زنده ماندن داعش در شرق سوریه نیاز دارد و هرگز تا قبل از تحقق اهداف خود اجازه نابودی داعش را در شرق فرات به کردها نمی دهد.شاهد این موضوع ‌، حمله به اصطلاح اشتباهی جنگنده های آمریکا در دو هفته قبل به مواضع کردها و همزمان با هجوم داعش ، که هرگز این حمله اشتباهی نبود بلکه عمدی و برای حفظ توان داعش بود.
داعش جلاد و بازیگر سیاست های آمریکا و غرب
کردها بازیچه آمریکا و غرب

هر کسی که در تیم غربی ها باشد یا باید بازیگر باشد یا بازیچه
مثل آل سعود.

۱۰
۴
ناشناس :

یه جور مینویسید انگار طرفدار داعشید

۷
۸
ناشناس :

نخیر اما اکراد دارن با دشمن ما همراه میشن داعش دشمنه آمریکا دشمنه اکراد دوست اگر اکراد به تجزیه طلبی و حمایت از دشمنان ما روی بیارن قطعا مزد کارشون رو محکم قاطع میگیرن اما اگر دنبال رفاع آزادی مدنیت و حقوقی عادلانه باشن حامی اونهایم اما این حقوق به معنی تجزیه و تکه پاره کردن کشورها نباید باشه متاسفانه اکراد به خیال اینکه آمریکا دوست اونهاس دارن تمام پلهای پشت سرشون رو خراب میکنن ما توقع نداریم دشمن آمریکا باشن اما اینی که علیه دولتهای مرکزی سوریه و عراق اقدام کنند به تصرف یک یک شهرها حتی شهرهای عرب نشین اینی یعنی علام جنگ چند درصد سوریه کردن اما الان ۲۷ درصد سوریه رو دارن نزدیک ۴ برابر جمعیتشون شهرهای که کلا عربی بودن

۸
۵
ج :

هر کجا کرد است،آنجا ایران است.

به کوری دشمنان ایران از داعش و سلفیها و بعثیها گرفته تا صهیونیستها و پان ترکها

۱۱
۸
ناشناس :

کردهای sdf یعنی همان تجزیه طلبان زیر مجموعه بارزانی نه کردان غیور و متفکری مثل جلال طالبانی که پیشمرگه آمریکا و غرب نشده بودن.

۱