اخبار
آخرین وضعیت نبرد الحدیده_آغاز دور جدید حملات سنگین ائتلاف سعودی
اخبار, عکس, غرب آسیا, یمن ۱۱ آبان ۱۳۹۷

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ حملات سنگین ائتلاف سعودی از صبح امروز به الحدیده از محور جنوب و شرقی این شهر به قصد سیطره بر بندر و شهر الحدیده شدت گرفته است.
در حال حاضر درگیریهای سنگین در جنوب و شرق الحدیده جریان دارد.

حمله زمینی نیروهای ائتلاف سعودی در دو محور، به دانشگاه الحدیده و میدان فرودگاه و جنوب محله الربصه در محور جنوبی الحدیده؛ و همچنین میدان نانا (کیلومتر ۱۶) جاده شرقی و کیلومتر ۱۰ و کیلومتر ۷ جریان دارد.

نیروهای ائتلاف (در محور جنوبی شهر) مدعی پیشروی در محور غرب دانشگاه و نوار ساحلی شده‌اند؛ و همچنین در شرق مدعی تصرف بازار کیلومتر ۱۶ در حومه جاده شرقی الحدیده شده‌اند.

وضعیت محور جنوبی الحدیده و حملات در جهت نوار ساحلی و دانشگاه الحدیده و محله الربصه

وضعیت محور شرقی الحدیده و حملات به سمت میادین نانا و المطاحن

بنا به ادعای رسانه‌های ائتلاف از صبح امروز تاکنون بیش از ۲۰ حمله هوایی به مناطق نامبرده انجام شده است و بالگردهای آپاچی بشدت مواضع انصارالله را زیر آتش خود دارند.

طبق اخبار منتشره اتاق رسانه‌ای ائتلاف و مستندات تصویری؛ علت عدم پیشروی ائتلاف در جنوب شهر الحدیده در روزهای اخیر علیرغم حملات سنگین آنها، وجود شبکه زیرزمینی انصارالله در حومه جنوبی شهر از فرودگاه تا دانشگاه (ادعای اماراتی‌ها)، حضور نیروهای کتائب الموت انصارالله در خط مقدم جبهات نبرد و تک‌تیراندازان در بافت شهری جنوب الحدیده است.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر در مورد "آخرین وضعیت نبرد الحدیده_آغاز دور جدید حملات سنگین ائتلاف سعودی"

call of duty :

خدا خودت به مستضعفین و محرومین عالم که مقابل این شیاطین تا بن دندان مسلح ایستادن یاری برسان

۲۷
۷