اخبار
ائتلاف امارات و اسرائیل علیه ایران!

تنها کشور عربی‌ای که در جنگهای گذشته اعراب با اسرائیل نقش کم رنگ و یا بهتر است بگوییم سیاست بی‌تفاوتی داشته است، امارات بوده است.
علیرغم آنکه تاسیس این کشور به سالهای جنگ با اسرائیل نمی رسد؛ اما در جنگهای بعد از تولد نامشروع امارات نیز حضور آنها در هیچ میدانی دیده نمی‌شود.
وابستگی این دزدان دریایی حومه خلیج فارس به انگلیس تا جایی پیش رفته است که امروز شاهد رزمایش‌های مشترک امارات و اسرائیل هستیم؛ و سوالی مهم مطرح می‌شود: که این تدارک تسلیحات و رزمایش‌ها علیه کیست؟

پس از شکل‌گیری قطب‌های قدرت در جغرافیای اسلام و دامنه نفوذ در غرب آسیا و شمال آفریقا، در دهه اخیر و همچنین پیروزی مقاومت اسلامی در جبهات عراق و سوریه؛ امارات بتدریج موضع خود را از سایر کشورهای عربی جدا کرده و به تقویت هرچه بیشتر روابط با رژیم اسرائیل پرداخت.
این استعداد امارات همزمان با تغییرات قدرت در عربستان، منجر به ایده‌ی تشکیل ناتوی عربی از سوی آمریکای باراک اوباما و حمایت اروپا و اسرائیل نیز شد.
 
روابط غیررسمی ده ساله اماراتی ها با صهیونیستها با نقش آفرینی بن زاید(ولیعهد امارات) و یوسی کوهن(رئیس موساد)، بنیان اتحادی را ریخته که علاوه بر جنگ و فعالیت علیه یمن و سوریه، علنا علیه ایران رزمایش برگزار می‌کنند.
رزمایش‌هایی که در آن بیش از ۸۰ فروند جنگنده از اسرائیل و امارات و سایرین شرکت دارند و در آن عبور از سامانه های S-300 و همچنین درگیری با جنگنده های تامکت و… تمرین می‌شود.
 
مقصود این تدارکات مثل روز روشن است!
 
علاوه بر این برنامه تقویت توان دفاع موشکی (قراردادهای شرکت ریتیون)، جنگ الکترونیک و توان امنیتی و اطلاعاتی امارات توسط حامیانش در دست اجراست. همچنین آنچه اخیرا متاسفانه مضحکه شد تشکیل «وزارت فرصت‌ها» در امارات بود که در نگاه صحیح‌تر، تشکیل چنین وزارتی عمق این برنامه‌های استراتژیک غرب را می‌رساند و انتظار می‌رود نمایندگان سیاسی ما واکنشی فراتر از توئیت زدن در برابر جاه‌طلبی هدفمند امارات داشته باشند!
 

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظر در مورد "ائتلاف امارات و اسرائیل علیه ایران!"

مسلم :

توی جنگ سوریه همتون رو شکست دادیم و انشاءالله بارهای بعدی هم شکست میخورید بماند که جرات حمله به ایران رو ندارید

۵
۴
taha :

همه چیز در روی زمین مشخص میشود. اماده فرمان رهبریم

۲
۳