اخبار
ارسال کاروان نظامی جدید به شمال حماه توسط ترکیه
اخبار, سوریه, غرب آسیا ۰۶ خرداد ۱۳۹۸

بر اساس اطلاعات منابع محلی، ارتش ترکیه علیرغم افزایش تنش ها در شمال غرب حماه، یک کاروان نظامی بزرگ را روانه پست نظارتی خود در شئر مغار در شمال قلعه المضیق کرد و نیروهای جدید و تجهیزات نظامی و نظارتی در منطقه مستقر شدند.

ترکیه پیشتر اعلام کرده بود که با وجود عملیات و پیشروی ارتش سوریه در شمال غرب حماه از پست نظارتی شئر مغار عقب نشینی نخواهد کرد.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظر در مورد "ارسال کاروان نظامی جدید به شمال حماه توسط ترکیه"

ناشناس :

سوریه باید بپذیره ادلب مال ترکیس

۱۳
۲۲
سامان :

اگه اون رو بپذیره باید بپذیره که مناطق شمال حلب هم مال ترکیه است. ضمنا هیچ تضمینی برای برقراری آرامش در آن منطقه وجود نخواهد داشت.

۹
۱۰
ا :

با عرض سلام و تسلیت به مناسبت شب های قدر
از نظر بنده از همون اول ماجرای اتش بس سپردن امنیت ادلب به ترکیه دقیقا مشابه سپردن گوشت به گربه بود یعنی همون کاری رو کردن که ترکیه میخواست (جدا کردن ادلب از سوریه)فقط امیدوارم معامله ای بین روسیه و ترکیه نباشه واینکه سوریه و مقاومت خیلی باید هوشیار باشند به هیچ وجه نباید بازی بخورند و دست از حمله به ادلب بردارن الانشم چن ماه تاخیر ایجاد شده یعنی تقویت تروریستها تحکیم مواظع ترکیه رواج پول ترکیه در ادلب و …

۷
۳
ناشناس :

آمریکا که ارباب ترکیه نتواست سوریه برای خودش نگهداره.حالا نوکرش ترکیه میخواد ادلب مال خودش کنه،پانترکها بی فکر. . .

۸
۱۱
ناشناس :

سلام
قطعا ترکیه نمیتونه ادلب رو بگیره ولی حتما هزینه تصرف مجدد توسط مقاومت رو بالا میبره و شهدای زیادی روی دستمون میزاره و این خوب نیست

۷