اخبار
تبادل آتش بین ارتش سوریه و ترکیه در شمال حماه.

بر اساس ادعای مسلحین ارتش سوریه نقاط نظارتی ترکیه در منطقه مورک را با چندین خمپاره هدف قرار داد؛ از سوی دیگر نیروهای ترکیه مستقر در شئر مغار نیز مواضع ارتش سوریه در روستای کریم در سهل الغالب را مورد هدف قرار دادند.

کمی پیشتر دولت ترکیه تهدید کرده بود که اگر هدف قرار دادن پست های نظارتی ترکیه در شمال حماه ادامه داشته باشد، ارتش ترکیه نیز به این حملات پاسخ متقابل خواهد داد.
طی روزهای اخیر ارتش ترکیه کاروان جدیدی از نیروها وتجهیزات نظامی به پست نظارتی خود در شئر مغار ارسال کرده است.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظر در مورد "تبادل آتش بین ارتش سوریه و ترکیه در شمال حماه."

ناشناس :

حکومت سوریه نباید خودشو مستقیما با ترکیه دربندازه، چون قدرت وامکاناتشو نداره وازطرفی روسها هم به فکر منافع خودشون هستند و مثل حملات اسراییل ،هیچ‌کاروکمکی نمیکنند.

۱۴
۳
Asghar :

مرگ فجیع و دردناک بر دولت عثمانی اسلام ستیز و منحرف ترکیه و اردوغان بزرگ ترین جنایتکار جنگ سوریه، تن او و حامیانش حسابی می خارد . بالاخره مجبوریم برای بیرون راندن تروریستها با ارتش ترکیه هم بی رحمانه در گیر شویم.

۱۰
۱۰
امین :

با سلام . مطمئن هستم این جریان زیر سر روسهاست! هر وقت آنها نمی توانند خواسته هایشان را به صورت دستوری به ارتش سوریه و مقاومت تحمیل کنند ، برای تحت فشار قرار دادن آنها یک همچنین برنامه هایی ریخته اند! الان هم هدف این است که آتش بس توافقی بین روسیه و ترکیه اجرا شود!

۹
۴
محمد(ل ن) :

خدایا/ باز هم جنگ
باز هم خون و خون ریزی بین کشوزهای مسلمان و شادی شیاطین
الان دل اون پدر و مادری که فرزندی بزرگ کرده و ارزوی دامادیش رو داره هم تو ترکیه و هم سوریه میلرزه و هر ۲ خدا خدا میکنند

۳
۹
مسعود :

اتفاقا ترکیه چون یه کشور گردشگرپذیر هست، اگه بهش نشون بدن که صنعت توریسمش در خطر قرار میگیره. مجبور میشه سریع اوضاع را جمع کنه