اخبار کوتاه از سوریه ۲۰ شهریور ۹۸

پنجشنبه ۲۱ شهریور ۹۸ - ۰۱:۲۰
https://iswnews.com/?p=21489

?بر اساس اطلاعات میدانی در ۱۶ شهریور ماه، کاروان بزرگی از تانکرهای حامل نفت از مناطق تحت سیطره نیروهای دموکراتیک سوریه وارد مناطق تحت کنترل دولت سوریه در جنوب غرب منبج شدند. بده بستان های پشت پرده ی کردها و دولت سوریه در حال انجام است. ?پس از آخرین پیشرویهای ارتش سوریه در جنوب استان […]

?بر اساس اطلاعات میدانی در ۱۶ شهریور ماه، کاروان بزرگی از تانکرهای حامل نفت از مناطق تحت سیطره نیروهای دموکراتیک سوریه وارد مناطق تحت کنترل دولت سوریه در جنوب غرب منبج شدند.

بده بستان های پشت پرده ی کردها و دولت سوریه در حال انجام است.

?پس از آخرین پیشرویهای ارتش سوریه در جنوب استان ادلب، وضعیت نظامی در منطقه ادلب آرام است و تغییری صورت نگرفته است.

گفته میشود ترکیه از دولت روسیه چندین بار درخواست کرده است تا دولت سوریه را به عقب نشینی از مناطق تازه آزاد شده در جنوب ادلب مجاب کند.

?نیروهای دموکراتیک سوریه در یک عملیات امنیتی “أبو حارث العراقی” یکی از فرماندهان مهم داعش را که در یک تونل در شمال الشدادی مخفی شده بود بهمراه یارانش از بین بردند.

بر اساس اطلاعات، أبو حارث العراقی فرمانده و مسئول امنیتی مرزهای عراق و سوریه داعش و مسئول ترورها در جنوب شهر موصل بود و در سال ۲۰۱۳ نیز فرماندهی امنیتی استان دیالی را برعهده داشت.

?نیروهای دفاع وطنی و ارتش سوریه یک عملیات امنیتی در مناطق حدفاصل شهر المیادین و منطقه الفضه در بیابان های دیرالزور را علیه هسته های باقیمانده داعش آغاز کردند.

?ابوعبد المحسن الجزراوی، یکی از فرماندهان هیئت تحریرالشام(جبهه النصره) بهمراه محافظشان در پی حمله افراد ناشناس در شمال سراقب کشته شدند.

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. ناشناس گفت:

    کردهای سوریه بده بستان دانشان پاره نشه! گروب زدن به ترکیه و آمریکا و سوریه. . . .

    ۰
تبلیغات در تحولات جهان اسلام