اخبار
فوری | تصاویر ماهواره ای حملات انصارالله به پالایشگاه بقیق و تاسیسات خریص منتشر شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” دولت ترامپ ساعاتی پیش تصاویر ماهواره ای از نتایج حملات پهپادی انصارالله به تاسیسات آرامکو در شرق عربستان را منتشر کرد.

در تصاویر منتشر شده از تاسیسات بقیق، آثار حدود ۱۷ برخورد دیده میشود و در تاسیسات خریص نیز آثار دو برخورد دیده میشود.
دقت بالای برخورد در این تصاویر باعث تعجب بسیاری شده است؛ این دقت نشان از پیشرفت قابل توجه انصارالله در زمینه پهپادی و موشکی دارد.
 
نکته ی بسیار قابل توجه در مورد این تصاویر آن است که این تصاویر از سمت غرب گرفته شده اند و در واقع دولت آمریکا با انتشار این تصاویر سعی دارد تا این مفهوم را به مخاطبان القاء کند که برخوردها از سمت غرب یعنی کشور عراق صورت گرفته است.
 
 

حملات پهپادی انصارالله به تاسیسات نفتی آرامکو در عمق خاک سعودی + فیلم

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر در مورد "فوری | تصاویر ماهواره ای حملات انصارالله به پالایشگاه بقیق و تاسیسات خریص منتشر شد."

یونس :

نمیدونم امریکایی ها چطور ادعا میکنن از سمت ایران یا عراق بوده.اگر از جفرافیا فقط چهار جهت اصلی رو بلد باشن باید بفهمن این تصاویر نشون میده برخوردها از سمت غرب متمایل به جنوب غربی بوده یعنی سمت یمن.درحالی که ایران در شرق و شمال شرقی منطقه مور اصابت قرار داره.عراق هم در شمال و شمال غربی.یعنی اینقدر بی سواد هستن یا اینکه نمیخوان باور کنن انصار الله به فصل الهی و یاری دوستان به قدرت ساخت و استفاده از پهپاد و موشک بومی دست پیدا کرده.

۱۹
۵
@tehran_ketab :

تصاویر با چرخش ۹۰ درجه روی سایت قرار گرفتن همونطور که در تصویر مشخص شده شمال سمت چپ عکس میوفته
اما در هر حال اینکه چه جهتی برخورد صورت گرفته خیلی ملاک نیست چون به امکان حرکت و چرخش و جابجایی وجود داره و از هر سمتی که بخواد میتونه بزنه بحث پهباد با موشک متفاوت هست
اما اینکه اونها مدعی هستند ایران پشت قضیه است منظورشون این نیست که ایران مستقیم از خاک خودش زده

ناشناس :

باتشکر از امریکا به خاطر فیدبک ارسالی

۱۱
۳