اخبار
حمله نیروهای الحادی کُرد به زن و کودک بی‌دفاع مسلمان و هتک حرمت حجاب زن مسلمان.

زمانی که داعش در باغوز محاصره شد و بعد از آن مقاومت حماسی در برابر حملات نابرابر امریکا، آخرین زمین‌هایش در سوریه به اشغال امریکا و اذناب‌ش درآمد، از خوشحالی و ذوق‌زدگی برخی داخلی‌ها نوشتم که مایه شرمساری و تأسف بود.

اما ابدا فکر نمی‌کردم که چندماه بعد، شاهد انتشار چنین تصاویری در رسانه‌ها باشیم که خون هر مسلمان غیوری را به جوش می‌آورد.

مرد مسلمان به همراه خانواده‌اش می‌خواهد از حاجز کرد های تحت امر امریکا عبور کند، که با اقدام به بازرسی بدنی همسرش مواجه می‌شود و طبیعتاً واکنش شدید نشان می‌دهد.

نهایتا به او و همسرش و حتی کودک خردسال‌ش حمله می‌کنند و حجاب از سر همسرش برمی‌دارند.

حتی امریکایی‌ها در جریان اشغال عراق، جهت بازرسی زنان عراقی از نیروهای زن استفاده می‌کردند. اما حالا این ملحدین، چنین گستاخانه زن مسلمان را هتک می‌کنند.
 
بدون شک گستاخی امروز آنها دلیلش همان تماشا کردن و تشویق جمعی از مسلمانان، نسبت به اشغال اراضی مسلمین توسط کافران حربی(امریکا) است.
داخلی‌ها و خارجی‌هایی که برای شکست داعش از امریکا ذوق کردند و کف زدند بدانند، که همگی ایشان در این هتک حرمت و امثالش که دور از رسانه‌ها هر روز واقع می‌شود، شریک‌اند.
 
جهاد رضا

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 نظر در مورد "حمله نیروهای الحادی کُرد به زن و کودک بی‌دفاع مسلمان و هتک حرمت حجاب زن مسلمان."

ali :

اسلام داعش از کفر حربی امریکا بدتر است.
داعش باید نابود میشد. صرف ایراد شهادتین بر زبان دلیل نمیشود که وحشیهای داعشی خونخوار را مسلمان بدانیم. این پ ک ک هم دیر یا زود نابود میشود.
امریکا مجبور است مناطق شرق فرات را تخلیه کند. گام به گام… عجله نکین. بدون امریکا هم پ ک ک را ترکیه و سوریه له خواهند کرد.
ضمنا بد نیست بدونین اگه به جای پ ک ک، داعش اینجا بود، حتما زن و بچه و مرد رو تیرباران میکرد. یا اینکه بعد از تیرباران شوهر، زن رو به جهاد نکاح مجبور میکرد.

17
21
علی :

شتر در خواب بیند پنبه دانه

3
3
ناشناس :

متأسفانه شما هرچی رو شنیدی باور کردی..

2
4
میلاد :

احسنت برادر رضا…اللهم عجل لولیک الفرج…به امید حکومت جهانی اسلام که صد البته نزدیک است..

11
10
کیخسرو :

درود بر شما
باید کشورهای سوریه و ایران و روسیه و عراق و حتی ترکیه ( با ان نقش بسیار مخرب اش در جنگ سوریه ) این گروهکهای تجزیه طلب و تروریست کرد را مانند گروهک تکفیری داعش با خاک یکسان کنند .
به امید ازادسازی کامل کشور سوریه و نابودی تمامی گروهکهای تجزیه طلب و تروریستی ان

12
7
ناشناس :

نمی خوام دو بار این ویدئو رو ببینم
همین دیروز بود دوباره گفتم خدایا چرا جهنم . و امروز می گویم خدایا از تو درخواست میکنم یاظهور حجتت را برسان یا ما انسانها را نابود کن

6
13
ناشناس :

جواب علی،بفرمود حضرت علی،منافق بدتر از دشمن کافر هست.کردها در عراق و سوریه،با کمک گرفتن از آمریکا و اسرائیل خنجر به پشت اسلام میزن

7
3
ناشناس :

هرچند کردهای تجزیه طلب ادم های درستی نیستند اما این ویدیو کمی مشکوک است چه کسی ان فیلم را از پشت سر موتور گرفته؟

2
4
علی صدری :

به امید پایان جنگ برادر کشی و اتحاد بین مسلمین به رهبری امام خامنه ای حفظه الله ،تمام مشکلات و بدبختی جهان اسلام به خاطر عدم وحدت و عدم اجرای قوانین شریعت و حدود اسلامی در جوامع اسلامی است.و قسمت بعدی مبارزه با کفار و استکبار جهانی میباشد

5
2
شایان کریمی :

جنگ طرفین حقیقتا جنگ میان دو طرف باطل بوده است که باید بروند و جای خوشحالی و ذوق زدگی نداشت اما قطعا میان دو گروه تروریست های تکفیری و کرد ها گروه دوم بهتر عمل کردند.

فرجی :

همه شما دعوت میکنم به خواندن تاریخ اوایل انقلاب
و تاریخ حوادث کردستان

تا مطمئن شوید چنین فیلم هايي ساختگی نیستن

وقتی در مقابل پای عروس و داماد سر پاسداری رو ببرند به عنوان قربانی مراسم عروسی

این چیزها که به راحتی اتفاق می افتد

4
2