از گلوی مظلوم؛ قسمت نخست؛ یمن

شنبه ۴ آبان ۹۸ - ۱۲:۴۸
https://iswnews.com/?p=22690

آنهایی که در برابر جنایاتی که بر مردم یمن می رود ساکت اند، جرمشان از آنهایی که جنایت کردند کمتر نیست… می‌گویند در کشورهای شما آزادی وجود ندارد. نمی‌توانید هرچه درست می‌دانید انجام دهید و بر زبان جاری کنید. اما نوبت به کانادا که می‌رسد، جاستین ترودئوی خوشتیپ که هی با آواره‌ها عکس می‌گیرد، نگران […]


آنهایی که در برابر جنایاتی که بر مردم یمن می رود ساکت اند، جرمشان از آنهایی که جنایت کردند کمتر نیست…

می‌گویند در کشورهای شما آزادی وجود ندارد. نمی‌توانید هرچه درست می‌دانید انجام دهید و بر زبان جاری کنید. اما نوبت به کانادا که می‌رسد، جاستین ترودئوی خوشتیپ که هی با آواره‌ها عکس می‌گیرد، نگران جریمه ۷۶۰ میلیون دلاری فسخ قرارداد تسلیحاتی‌اش با سعودی است که دارد بمب روی زن و بچه یمنی‌ها می‌ریزد.

نوبت به سرکار علیه آنجلا مرکل در آلمان که می‌رسد نمی توانند بی‌خیال سود فروش جنگنده‌های تورنادو و تیوفونی شود که همراه انگلیس به سعودی صادر می‌کند تا سرعت مافوق صوتشان دل کودکان یمنی را بلرزاند.

نوبت به استرالیا که می‌رسد جنگ را محکوم می‌کند اما مخفیانه محموله سلاح‌های پیشرفته اش، بندر سیدنی را به مقصد امارات و سعودی ترک می‌کند تا دقت هدف گیری هایشان پل‌ها مدارس یمن را خراب کند.

نه خیر، آزادی بیان را از عبدالمالک حوثی یاد بگیرید که خودش و مبارزانش سنگ بر شکم می‌بندند و بی‌هیچ واهمه از لغو قراردادی و فسخ معامله‌ای و احضار سفیری هم پاسخ متجاوزان را با مشت می‌دهد و هم صدای مظلومین دنیا از فلسطین تا کشمیر می‌شوند.

دانلود ویدیو

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات در تحولات جهان اسلام