اخبار
ویدیو: هدف قرار دادن مواضع ارتش سوریه توسط ارتش ترکیه با راکت گراد

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” رسانه های مسلحین از آغاز دور جدید حملات تروریست ها با پشتیبانی مستقیم ترکیه علیه مواضع ارتش سوریه در منطقه کفرحلب خبر دادند.

ویدیویی توسط مسلحین منتشر شده است که در آن ارتش ترکیه در حال شلیک راکت های گراد به سمت مواضع ارتش سوریه است! انتشار این تصاویر بار دیگر رفتار خصمانه و تجاوزگرانه ترکیه در قبال کشور سوریه را تایید کرد.

امروز وزارت خارجه سوریه طی پیامی شدید اللحن نسبت به تجاوزگری آمریکا و ترکیه واکنش نشان داد و از عزم جدی این کشور برای مقابله با تروریسم و پاکسازی تمامی جغرافیای سوریه از وجود تروریسم و اشغالگران خبر داد. از نظر سوریه حضور نیروهای ترکیه در خاک سوریه غیرمشروع است و تبعات حوادث بعدی بر عهده ترکیه خواهد بود.
وزارت دفاع روسیه نیز امروز از ورود تجهیزات نظامی و نیروهای ترکیه به خاک سوریه انتقاد کرد و عنوان کرد که ترکیه در عمل به تعهدات خود در خصوص جدا کردن تروریست ها از معترضین میانه رو شکست خورده است.

تنش ها در منطقه ادلب به سرعت در حال افزایش است و به نظر می رسد نبردها در سوریه در حال وارد شدن به یک فاز نظامی جدیدتر و البته خطرناک تر است!

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظر در مورد "ویدیو: هدف قرار دادن مواضع ارتش سوریه توسط ارتش ترکیه با راکت گراد"

ناشناس :

این روس ها هم از آخور میخورن هم از توبره !

۲۱
۲
ناشناس :

حرامیان‌عثمانی متاسفانه آلت‌دست سعودیهای‌کثیف شده‌اند‌.

۹
۳
abaranipm :

رویای امپراطوری عثمانی، در سایه مزدوری آمریکا، حاصل نمیشود، ضایع کردن جان و مال مسلمین با تفرقه، هدف اصلی امپریالیسم جهانی

۹
۳
سینا :

از روز اول عامل جنگ و کشتار مردم در سوریه، مصر، لیبی نه امریکایی‌ها بودن نه سعودی‌ها بلکه اخوانی های خبیث بودند به سرکردگی این جانی ناصبی و با پول قطری های پلید، الان هم که همه پس کشیدن اینا هنوز هستن، بقیه شیاطین فقط سعی کردن از منجلابی که این جنایتکاران ایجاد کردن برای خودشون ماهی بگیرین. ضمنا تاریخ برای هزارمین بار ثابت کرد که روس جماعت متحد نمیتونه باشه فقط شاید در مواقعی بنا به منافعشون با ما اتفاق نظر دارن همین

۷
۳
Mirza :

اشتباه نکنید. کود فتنه اصلی انگلیس ملعون و آمریکاست. یادتان نره این مرزبندی هارو کی بوجود آورد و با چه اهدافی…

۶
۵