اخبار
فوری: پیشروی انصارالله در شمال الجوف

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ انصارالله پس از چند ساعت درگیری مناطق المهاشمه، الیتمه و ارتفاعات اطراف آنرا از سیطره ائتلاف سعودی آزاد کرد.

جنگنده های ائتلاف سعودی تاکنون ۱۲ بار الیتمه و المهاشمه را بمباران کرده اند.
حملات هوایی و توپخانه ای ائتلاف به این مناطق همچنان ادامه دارد و احتمال عقب نشینی انصارالله از برخی مواضع آزاد شده وجود دارد.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 نظر در مورد "فوری: پیشروی انصارالله در شمال الجوف"

ناشناس :

سلام چرا تو نقشه آنلاین نیست

۴
ناشناس :

عقب نشینی کردیا نه؟اطلاع رسانی کنیدو اگرنکرده نقشه میدانیشوبزارین

۲
ناشناس :

سلام چرا نقشه آنلاین آپ نمیشه

۲
عبدالغنی روحانی :

انشالله که انصار الله تا مکه هم پیشروی بکنه و شهرهای عربستان را از دست دژخیمان نجات بده

۶
۱
ناشناس :

خوب اگر منطقه کوهستانی باشد عقب نشینی معنی ندارد اما انصارالله به هیچ وجه نباید آل یهود را در بیابان تعقیب نماید علاوه براین باید همانطور که ترکیه تروریستها را به موشک ضدهوایی تجهیز می نماید انصارالله نیز باید به موشکهای دوش پرتاب تجهیز گردد مثل استرلا یا نمونه ایرانی اش سهند۳ که کپی همین موشک است اما با دقت بیشتر

۱
۱
ناشناس :

وقتی جنگنده از ارتفاع بالا اقدام به هدف قرار دادن انصار الله میکنن موشک دوش پرتاب فایده ندارن

۴
ناشناس :

ایمل ندارم.

ناشناس :

ایران ارلحاظ تجهیزاد خیلی پشرفته تر از ترکیه است.باید بدون فوت وقت ارتش سوریه و ارتش اسلام را هم در سوریه وهم در یمن مصلح کنه.وبخصوص روی موشکهای دوش پرتاب دقیق ایرانی مصلح بشن. که دیگر ترکیه ازاین غلطها نکنه.نویسنده این نظر……فدایی رهبر ً..

ناشناس :

برادران الان وقت اتش بس نیست نگذارید این تفاله تروریستها جان بگیرند سریع محور مقاومت مصلح به موشکهای زمین به هوا وزمین به زمین کنید. چون الان ترکیه از امریکا. رانده. وناتو هم به علت اوارگان به ترکیه باج نخواهد داد الان وقت پاکسازی ادلب هست.درنگ نکنید یا مهدی…..فدایی رهبر…