اخبار
آخرین اخبار از جبهه غرب مأرب ۲۱ اسفند ۹۸
اخبار, غرب آسیا, یمن ۲۱ اسفند ۱۳۹۸

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ درگیری بین انصارالله و نیروهای ائتلاف سعودی در محور شرق صرواح آغاز شده است.

طی این درگیریها انصارالله به مناطق الکسارات، المشجح و طلعه الحمرا حمله کرده است و تا این لحظه پیشروی‌ای در این جبهه صورت نگرفته است.

در همین راستا جنگنده های ائتلاف سعودی روز گذشته به استانهای مأرب، الجوف، صعده و الحجه بیش از ۳۷ حمله هوایی انجام داده اند که ۱۰ حمله هوایی مربوط به جبهه شرق صرواح بوده است.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 نظر در مورد "آخرین اخبار از جبهه غرب مأرب ۲۱ اسفند ۹۸"

ناشناس :

اگر الکسارات بگیرن جاده مارب به نهم قطع میشه و تعداد زیادی از افراد ائتلاف گیر میفتند بهترین گزینه که دروازه غربی و شمالی مارب آزاد بشه بخصوص که ارتفاعاتی هست که اگر دست انصار الله بفته مشرف بر مارب و قطعا سغوط مارب حتمی.

۱۰
۲
ناشناس :

سلام برخی منابع گفتن بر منطقه الطلعه الحمراءانصارالله مسلط شده راسته العالم گفته

۲
۲
Mirza :

سلام. خیر

۱
۱
ناشناس :

سلام خبری اومده درباره این که آمریکا تعدادی نیرو در جنوب یمن مستقر کرده و میخواد تعداد این نیرو ها رو به ۳۰۰۰ نفر برسونه و پایگاه جدید در یمن برای خودش احداث کنه واقعیت داره?

۴
۱
ناشناس :

امیدوارم مارب بیاد دست انصار الله اینطوری منابع نفت گاز و حتی برق فراوان بخاطر نیروگاه برق و سد مارب به دولت صنعا باعث میشه فشار تحریم کمتر بشه.

۷
۲
ناشناس :

چطورتوی سایتای دیگه میگفتن طلعه الحمراروگرفته ینی هنوزهیچ خبری نیس؟

۱
۲
ناشناس :

این جبهه نزدیک مارب ۷ تا ۱۰ کیلومتر پیشروی توش یعنی کار ائتلاف تمومه

۶
۲
ناشناس :

امیدوار به پیروزی ایم

۴
۱
مصطفی :

تو عراق یه فردی بود به اسم ابو عزرائیل که با داعش جنگ میکرد می گفت بعد از عراق به کمک سوریه می رویم و بعدش به یمن خواهیم رفت…الان ایشون کجا هستن؟؟؟

۲
۳
ناشناس :

هنوز توی عراق چون داعش هنوز هم هست و عملیات خرابکاری انجام میده

۷
۱
ناشناس :

ما با نگاه کردنمون فقط جنگ یمن طولانی تر میکنیم این جنگ قرار نیست به این زودیا تموم بشه چون آمریکا اینو میخواد کاش کاری از دستمون بر میومد

۱
۱