اخبار
بیانات مهم رهبر انصارالله در خصوص تحولات اخیر یمن
اخبار, غرب آسیا, یمن ۰۷ فروردین ۱۳۹۹

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ “سید عبدالملک بدرالدین الحوثی” رهبر انصارالله و مردم انقلابی یمن امروز به مناسبت روز ملی ایستادگی سخنان مهمی را در خصوص تحولات اخیر یمن ارائه کردند.

خلاصه بیانات سید الحوثی به شرح ذیل می‌باشد:

 

_از تمام ملت یمن بویژه رزمندگان یمنی در میدان جنگ به خاطر تمام فداکاری‌ها و ایستادگی‌ها قدردانی میکنم.
مقاومت ملت یمن با توکل به خدا ادامه خواهد داشت و یمن تمام توطئه‌ها را درهم خواهد شکست.

 

_آمریکا و اسرائیل تمایل دارند کشورهای عربی را جنایتکارتر از اسرائیل به تصویر بکشند.
چه کسی تصور می کرد عربستان و امارات با این همه امکانات به این حد از بحران برسند. مهم ترین درس این حوادث نیز این بود که ما نتیجه توکل و اعتماد و اطمینان به خدا را به روشنی دیدیم.

 

_عربستان باید دیدگاه‌ها سیاه خود را تغییر دهد و به حق همجواری احترام بگذارد. ائتلاف دشمنان باید حملات را متوقف و محاصره به شکل عملی و نه فقط در حد حرف رفع کنند.

 

_خیانتکاران را به همراه شدن با تلاش‌های ملی صلح نصیحت می‌کنم. آنچه خیانتکاران و ائتلاف را ترسانده شیوه بیماری کرونا در میان خیانتکاران در تعدادی از محورهاست. منابع ما تأکید کرده‌‌اند که کرونا در جبهه میدی (شمال استان الحجه) شیوع پیدا کرده و تعداد مبتلایان بالاست.

 

_اقدام مقامات سعودی در ربایش اعضای جنبش حماس و محاکمه آنها را به شدت محکوم می‌کنیم. آمادگی کامل خود برای آزادی یکی از خلبانان اسیر به همراه چهار افسر و سرباز متجاوزگر سعودی در مقابل آزادی ربایش‌شدگان از جنبش حماس را اعلام می‌کنیم. نظام سعودی ربایش‌شده‌های فلسطینی را به اتهام حمایت از طرفی تروریستی محاکمه می‌کند و منظورش مجاهدان است. بر آمادگی کامل خود برای انجام عملیات تبادل اسرا که ائتلاف دائما از آن شانه‌خالی کرده، تأکید می‌کنیم.

 

_از مواضع تمام کسانی که با ملت ما اعلام همبستگی کرده‌اند و در مقدمه آنها جمهوری اسلامی ایران قدردانی می‌کنیم، ایرانی که آشکارترین و دوستانه‌ترین موضع را داشته است و این علیرغم آن است که جمهوری اسلامی ایران به خاطر ایستادن در کنار ملت‌های مستضعف از محاصره ظالمانه در رنج است. از مواضع حمایتی حزب‌الله لبنان و آزادگان عراق و سوریه و دیگر ملت‌‎های جهان نیز قدردانی می‌کنیم.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظر در مورد "بیانات مهم رهبر انصارالله در خصوص تحولات اخیر یمن"

علی :

آقا خبر رسیده انصار الله با آزادی تعدادی از بهایی ها موافقت کرده آیا درسته

۳
۳
Mirza :

بله

۴
۳
ناشناس :

بهایی ها کجا بودن ؟ جریانشون چی هست ؟

۳
۱
مصطفی :

آنچه خیانتکاران و ائتلاف را ترسانده شیوه (شیوع نه شیوه) بیماری کرونا در میان خیانتکاران در تعدادی از محورهاست. منابع ما تأکید کرده‌‌اند که کرونا در جبهه میدی (شمال استان الحجه) شیوع پیدا کرده و تعداد مبتلایان بالاست.
خدا رحم کنه این بیماری وارد مناطق تحت کنترل انصار الله نشه

۶
۱