اخبار
دفع حملات ائتلاف سعودی در مأرب و البیضاء توسط انصارالله
اخبار, غرب آسیا, یمن ۲۷ فروردین ۱۳۹۹

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ سرتیپ “یحیی سریع” سخنگوی نیروهای مسلح یمن، از دفع حملات سنگین ائتلاف سعودی به مواضع انصارالله در مأرب و البیضاء خبر داد.

سرتیپ سریع گفت: «نیروهای ما دو حمله سنگین نیروهای دشمن در مدیریت های مجزر و صرواح در استان مأرب را که از شب گذشته تا فجر امروز ادامه داشت، دفع کردند.
دشمن همچنین در محور قانیه (شمال استان البیضاء) حملاتی را آغاز کرده است که تا این لحظه ادامه داشته است.
جنگنده‌های دشمنان طی این حملات بیش از ۲۶ حمله انجام داده اند که ۱۸ حمله به مدیریتهای مجزر و صرواح، ۶ حمله به مدیریت خب و الشعف در الجوف و دو حمله دیگر به مناطق باقم در صعده و استان البیضاء صورت گرفته است.»

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظر در مورد "دفع حملات ائتلاف سعودی در مأرب و البیضاء توسط انصارالله"

ناشناس :

سلام.ی توضیحی بدید انگاری انصارالله بعدازاعلام اتش بس موضع دفاعی گرفته حمله نمیکنه گیج شدیم

۵
۱
ناشناس :

سلام ممنون از خبرگزاری خوبتون انگار بعد از آتش بس انصارالله پیشروی به سمت مارب متوقف کرده چرا اینطوریه نکنه نمیخوان بهونه دست اونا بدن.

۳
محراب :

سلام هیچ عملیات و درگیری ای متوقف نشده

۴
۱
ناشناس :

سلام این یک هفته گذشته تا الان که آتش بس اعلام کردن سعودی ها یمنی ها رفتن تو لاک دفاعی و از اون موقع ائتلاف مدام حملات سنگین انجام میده که تو این هفته شاهد بودیم همین الانم خبر اومد امروز حمله شدید تو بخش الجوف خب و شف انجام دادن که بازم دفع شده یعنی تا هفته دیگه باید فقط دفاع کنن اگر بخواد این بازی سیاسی آتش بس دروغی ادامه بده چی اون موقعه چی میشه.

۴
ناشناس :

یعنی چی شده انصارالله عملیات مارب متوقف کرده

۲