آسیای میانه و شبه قاره
فتنه انگیزی رسانه‌های انگلیسی_افغانی برای فاطمیون

اخیرا دو شبکه‌ی‌ تلویزیونی طلوع نیوز و شبکه یک افغانستان با ساخت و پخش برنامه‌ای تلویزیونی، ضمن قرار دادن پرچم داعش و فاطمیون در کنار یکدیگر و تروریستی معرفی کردن آنها، از ناامنی و تهدید افغانستان توسط همسایگانش بخصوص ایران سخن گفتند.

این اقدام در سکوت مقامات و نهادهای دولتی، تنها توسط مردم مجاهد و رسانه های آزاد افغانستان محکوم شده است.

 

در این خصوص دو نکته حائز اهمیت است:
۱- ماهیت داعش و فاطمیون و حامیان این دو گروه برای مردم افغانستان و منطقه روشن است. داعش تاکنون هزاران نفر از مردم افغانستان را به قتل رسانده و دهها عملیات تروریستی در شهر کابل و… انجام داده است، در حالیکه فاطمیون نه تنها تاکنون کوچکترین تحرکی در افغانستان نداشته، بلکه کمر همین داعش را در کنار سایر گروههای مقاومت اسلامی در سوریه شکسته است.

 

۲- چگونه فاطمیون تهدیدی برای افغانستان است؟
اینگونه رسانه ها که از سال ۲۰۰۲ میلادی توسط انگلیس طرح ریزی و با مزدوری افرادی همچون سعد محسنی در افغانستان پایه ریزی شده اند، بی شک اهداف و برنامه های خطرناکی برای آینده افغانستان و اتحاد عمیق فرهنگی و دینی با همسایگانش دارند که حمله به فاطمیون گام اول آنهاست.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 نظر در مورد "فتنه انگیزی رسانه‌های انگلیسی_افغانی برای فاطمیون"

ناشناس :

ارتش افغانستان باید تمام گروه های مسلح را نابود کند

۶
۴
فاطمـــــــــــــــــــــــــــیون :

سلام بر حاج قاسم شهید
سلام بر فاطمــــــــــــــیون

۶
۳
وطن پرست :

یکی از تخصص های سردار قاآنی منطقه افغانستان است. و دشمن احساس خطر کرده و سعی دارد جلوی نفوذ ایران در افغانستان بگیرد.
غافل از اینکه رابطه ی مردم ایران و افغانستان نه تنها دینی ست بلکه زبانی هم هست و این دوستی بین دو ملت را بشتر از هر ملت دیگری می کند. دو ملتی که در حقیقت یک ملتند و خباثت دشمنان آن ها را از هم و از ایران جدا کرده است.

۷
۳
بشیر :

این حرف های جیفه خورهای اوغان دیگه خریدار نداره فاطمیون عزیزمان شان بالاتر ازاین هاست فاطمیون عزیزمان لشکررحمان داداشی هاو مزدوران آمریکا تفاله های شیطانند

۴
۳
بشیر :

داعشی هاواوغان ها جیفه خور شیطانند

۳
۲
بشیر :

فاطمیون عزیزمان شان شان بالاتر ازاین حرف هاست

۴
۳
بشیر :

فاطمیون عزیزمان شان شان بالاتر ازاین حرف هاست

۶
۲
ناشناس :

سلام خدا و رسول الله بر فاطمیون..و معطر به گل محمدی…زیر سایه قرآن باشند با خانواده محترمشان..انشاالله در صلح و آرامش بقیع عمر بگذرانند..

۴
۲
یدالله دلیری :

سلام خدا و رسول الله بر فاطمیون..و معطر به گل محمدی…زیر سایه قرآن باشند با خانواده محترمشان..انشاالله در صلح و آرامش بقیع عمر بگذرانند..

۳
۲