اخبار
آخرین اخبار از جبهه البیضاء ۱۲ اردیبهشت ۹۹
اخبار, غرب آسیا, یمن ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ پس از چندین روز درگیری در محورهای مکیراس و قانیه، انصارالله موفق به پاکسازی مناطقی در جبهه مکیراس شد.

براساس آخرین اخبار از درگیریهای استان البیضاء، انصارالله با حمله به مواضع نیروهای تابع ائتلاف سعودی در جنوب منطقه الشاجری موفق به پاکسازی ارتفاعات مشرف به تاران و پس از آن مناطق الشاهقه، الحنانه شد.
طی درگیریهای روزهای گذشته “احمد الدمانی” (معاون سرتیپ صالح الشاجری فرمانده نیروهای ائتلاف در مکیراس) به ضرب رزمندگان انصارالله از سر و گردن به شدت مجروح شده است.

 

در جبهه قانیه (شمال البیضاء) نیز نیروهای ائتلاف سعودی تا منطقه الحمه پیشروی کرده اند و درگیریها پراکنده ادامه دارد.

 

بنا به اظهارات منابع میدانی تحولات جهان اسلام، انصارالله کمیته ای را به همراه تجهیزات نظامی و… جهت ساماندهی اوضاع به البیضاء فرستاده است و این کمیته در حال رایزنی و هماهنگی با سران قبایل این منطقه است.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر در مورد "آخرین اخبار از جبهه البیضاء ۱۲ اردیبهشت ۹۹"

ناشناس :

مردم استان البیضا سنی هستن دلیل اینکه انقدباانصارالله هماهنگ هستن چیه؟

۶
۱
میثم :

مردم اب و الحدیده هم سنی هستن ولی همکاری میکنند چون اعضای انصارالله و دولت نجات در صنعا فقط از بین شیعیان نیستند بلکه از همه طیف ها حضور دارن

۱
ناشناس :

آفرین اگر بتونن مناطق تحت تسلط القاعده داعش پاکسازی کنن عملا ابزار فشاری دیگه تو این منطقه نیست بخصوص که چون مناطق کوهستانی ائتلاف توان پیشروی نداره شاید کار خداست دشمنان سعی میکنن از این جبهه حمله کنند متمعنم آخرش به نفع انصار الله تموم میشع مثل حمله به نهم که در آخر انصارالله پیشروی کرد و اونم پیشروی گستره که امنیت پایتخت تامین کرد و الحزم آزاد
بنابراین متمعنم نظر خدا بر این سوره که
و ما رمیت إذ رمیت و لکنّ الله رمی
این شما نبودید که آنها را کشتید بلکه خداوند آنان را کشت! و [اى پیامبر] این تو نبودى که [خاک و سنگ به صورت آنها] انداختى بلکه خدا انداخت! و خدا می‌خواست به این وسیله امتحان خوبى از مؤمنان بگیرد. خداوند شنوا و دانا است.
بفرما معنی رو هم فرستادم.

۱۰
۳