آمریکا
آتش سوزی ناو آبی خاکی “یواس‌اس بونهوم ریچارد” (USS Bonhomme Richard)

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ از ساعت ۹ صبح به وقت محلی (ساعت ۱۹:۳۰ روز یکشنبه ۲۲ تیر ماه به وقت ایران) ناو آبی خاکی یواس‌اس بونهوم ریچارد حاضر در پایگاه سن دیگو کالیفرنیا پس از وقوع یک انفجار نسبتاً قوی دچار آتش سوزی شده است. و تا به این لحظه ساعت‌ها از زمان آغاز آتش‌سوزی و انفجار در این ناو جنگی آمریکایی می‌گذرد و چندین ملوان تاکنون مجروح شده اند.

تعداد ملوانان حاضر بر روی این ناو ۱۶۰ نفر بوده و تا این لحظه تعداد ۵۷ نفر مجروح شده اند که بجز ۵ نفر مابقی بصورت سرپایی درمان شده‌اند.

با توجه به تداوم این آتش‌سوزی احتمالاً این ناو توانایی عملیاتی خود را از دست خواهد داد. ارزش این ناو حدود ۸۰۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

شعار ناوشکن آمریکایی بونهام ریچارد: «من هنوز شروع به جنگیدن نکرده‌ام»!!!

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظر در مورد "آتش سوزی ناو آبی خاکی “یواس‌اس بونهوم ریچارد” (USS Bonhomme Richard)"

محمد :

الان رسانه ها نمیگن حمله سایبری اسرائیل بوده؟چرا bbc و سایر رفقا الان ساکتن؟ هر اتفاقی تو ایران بیفته حمله سایبری و اقدام خرابکارانه است ولی همون اتفاق تو آمریکا صرفا یه اتفاقه! احیانا گروهی به نام گورخران آمریکا مسئولیت انفجار رو به عهده نگرفتن؟

۱۵
۲
ناشناس :

میرسه روزی که آمریکا از میانه آتلانتیک این ورتر نیاد.اون روز دور نیست بسیار نزدیکه بسیار

۱
ناشناس :

۲۲سال خدمت کرده ،ساختش۱۹۹۸ هست

۱
علی :

دمت گرم محمد اقا گورخر ها رو خوب اومدی فعلا هیچی تایید تکذیب نشده این جور اتفاق ها هم میفته به یک دلیل توی نظامی گری معمولا این جور مسائل کم پیش میاد ولی میاد

۱