سخنان عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر انصارالله یمن به مناسبت ۱۰۰۰ روز مقاومت در برابر تجاوز سعودی به یمن

چهارشنبه ۲۹ آذر ۹۶ - ۱۶:۴۲
https://iswnews.com/?p=7611

عبدالملک بدرالدین الحوثی تاکید کرد : همانا مردم ما از تصمیمی که برای ایستادگی در برابر تجاوز و دفع آن گرفته اند پشیمان نیستند و در آینده نیز به مانند گذشته خواهد بود.

رهبر انصارالله یمن در سخنرانی تاریخی به مناسبت گذشت ۱۰۰۰ روز از تجاوز سعودی علیه مردم یمن گفت که “یمن امروز پس گذشت هزار روز، یمنی متفاوت است؛ و کسانی که خواستند او را تحقیر کنند و به بردگی بکشند؛ شکست دهند و به تسلیم وادار کنند؛ اما امروز برعکس، مردم عزیز یمن به معنای واقعی کلمه پایدار ثابت و آزاده هستند.
تمام دنیا می تواند آزادی مردم یمن را ببیند و به پایداری آنها افتخار کند. تمام بشریت با وجود اینهمه رنجهای بزرگ و سختی ها و زخم های عمیق با چشم عزت به مردم یمن نگاه میکنند.”

 

او گفت: ” با تلاش نیروهای موشکی معادله صنعا در مقابل ریاض تغییر کرد. پس از ۱۰۰۰ روز از جنگ، موشک های ما به وسط حکومت آنها به وسط ریاض رسید؛ به جایی که نماد حکومت آنهاست.

هر بمبی که صنعا را هدف قرار دهد، ریاض را هدف قرار میدهیم؛ ابوظبی را هدف قرار میدهیم. هشدار میدهیم که اگر متجاوزان زیرساختهای اقتصادی ما را هدف قرار دهند ما نیز مقابله به مثل خواهیم کرد.”

 

وی ادامه داد: «آزمایش موشکی یمن یک تجربه ایده آل است، و در آن درس مهمی برای همه مردم این سرزمین قرار دارد. از موشک الصرخه تا برکان ۲، از موشکی که به جبهه ارسال میشود تا موشکی که بیشتر از ۱۰۰۰ کیلومتر میرود و بردش بیشتر خواهد شد و این دست بلند به مناطق دیگر نیز خواهد رسید.”

 

عبدالملک بدرالدین الحوثی بر حفظ اتحاد و همبستگی داخلی تاکید کرد و از همه خواست در این لحظات حساس و سرنوشت ساز از فتنه و درگیری دوری بجویند.

او گفت حفظ اتحاد داخلی بر عهده و مسئولیت همه است و هرکس که مخالف آن عمل کند در واقع خائن است.

 

رهبر انقلاب یمن از مردم یمن خواست تا با ارسال امکانات و کمک های مالی و نیروهای انسانی به جبهات؛ از جبهه جنگ علیه متجاوزین حمایت کنند و برای بهتر شدن وضعیت اقتصادی نابسامان داخلی تلاش کنند.

 

عبدالملک بدرالدین الحوثی در خصوص مسئله فلسطین و قدس شریف و در اعتراض به رسانه های(عرب) خلیج(فارس) عنوان کرد: ” بسیاری از خبرنگاران رسانه های خلیج(فارس) فرقی با تحلیلگران اسرائیلی ندارند. در مورد فلسطین و مردم فلسطین بد حرف میزنند و به آنها حمله میکنند و به امت اسلامی حمله میکنند. آنها در برابر هرکسی که با نگاهی آزاده به مسئله فلسطین و قدس نگاه میکنند خصومت می ورزند. و به خاطر مزدوری و غرق شدن در مزدوری زشت و بی حساب کتاب برای آمریکا، با این مزدوری ها بی آبرو و عریان شدند.

 

السید عبدالملک بدرالدین الحوثی از مردم جهان خواست که به وضع انسانی مردم یمن توجه کنند؛ او گفت: “ما امیدواریم که کشورها، دولت ها و مردم منطقه مواضع خود را نسبت به مردم یمنی عزیز بررسی کنند زیرا که مظلومیتی بی سابقه متوجه آنهاست؛ و با چشم مسئولیت به رنج ها و مظلومیت مردم ما بنگرند.

همانا وظیفه اسلامی و انسان دوستانه ی هر آزاده ای میباشد که به هر روشی که میتواند به یاری و کاستن رنجهای مردم ما بشتابد.”

 

در پایان سید فرمود : ملت ما باید به پایداری و مقاومت و ثبات و توکلش بر خدا و همچنین صبر بسیار ارزشمند و تصمیم گیری های عاقلانه اش ایمان داشته باشد و این ملت از آنجایی که ثابت قدم بود و صبر کرد و به خدا توکل کرد سرنوشتی جز پیروزی نخواهد داشت و عاقبت دشمنانش همواره شکست و خواری خواهد بود.

 

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات در تحولات جهان اسلام