اخبار
ترکیه در ادامه حملات خصمانه خود بار دیگر به کاروان های دولتی سوریه در شمال نبل و الزهرا حمله کرد

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” در پی حملات توپخانه ای ترکیه به کاروان دولت سوریه که حامل مواد امدادی و غذایی برای اهالی عفرین بود؛ چند کامیون در آتش سوخت و تعدادی زخمی شدند.

از روزهای گذشته و با رسیدن نیروهای مردمی به گذرگاه زیاره در شمال نبل و الزهرا، توپخانه ترکیه اقدام به بمباران محیط گذرگاه الزیاره و مسیرهای منتهی به عفرین کرده است و این تجاوزات همچنان ادامه دارد.

 

امروز نیز اطراف نبل و الزهرا و گذرگاه زیاره مورد حملات راکتی توپخانه ترکیه قرار گرفت و در پی این حملات تعدادی از کامیونهایی که حاوی مواد کمکی بکنند آتش گرفتند. در پاسخ این حملات ارتش سوریه نیز منبع راکت پرانی های مذکور در اعزاز را مورد هدف قرار داد.

 

مجروحین نیز به بیمارستان الزهراء منتقل شدند.

 

در خبری دیگر امروز نیروهای مردمی وابسته به دولت وارد “تل رفعت” در شمال حلب شدند. ورود نیروها به این منطقه جهت جلوگیری از پیشرویهای احتمالی ترکیه و همدستانش از این محور به سوی عفرین میباشد.

 

 

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظر در مورد "ترکیه در ادامه حملات خصمانه خود بار دیگر به کاروان های دولتی سوریه در شمال نبل و الزهرا حمله کرد"

ناشناس :

آیا جزییاتی از توافق شاخه سوری گروه تروریستی پ ک ک و دولت بشار اسد در مورد عفرین اعلام شده؟
چه اتفاقی خواهد افتاد، دولت بشار اسد بر عفرین حاکم خواهد شد ؟ یا فردا پس فردا اگر بحران رفع شد تجزیه طلبان سره اسلحه شون رو بر میگردونن سمت نیروهای دولتی بشاراسد که ما خودمون اینجا رو اداره خواهیم کرد ؟

۲۹
۱۷
ناشناس :

هرچی باشه گمونم بهتر از ورود تروریستهای اردوغان باشه هموناکه شکم پاره میکنن و‌جگر میخورن

۲۰
۱۴
ناشناس :

هرچی باشه ، سوریه نباید تجزیه بشه ، ، حتی اگه به قیمت پاره پوره شدن تجزیه طلبای تروریست تموم بشه

۱۳
۸
RBM :

جان یه کودک یا ? تجزیه سوریه? داعش یا تجزیه سوریه? اگه داعش دوباره بیاد هیچ کشوری امنیت پیدا نمیکنه از سیاست چیزی نموندی چیزی نگو

ناشناس :

کاروان دولت سوریه حامل مواد امدادی و غذایی برای اهالی عفرین بوده یا اسلحه و مهمات؟

۲۲
۵
ناشناس :

کاروان دولت سوریه باید شامل مهمات باشد برای تهاجم به اشغالگر و بیرون راندن یا نابودی آن چی بهتر بود که سهیل حسن در شرایط فعلی بجای غوطه شرقی به طرف عفرین حرکت میکرد و پوز اردولاغ را به خاک میمالید

۷
۱۳