اخبار
شریک ما باشید | “تحولات جهان اسلام” ؛ رسانه تخصصی گزارش نبردهای منطقه
اخبار ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

ما در “تحولات جهان اسلام” تلاش میکنیم پنجره ای نو و متفاوت از تحولات منطقه و از آنچه که در پیرامون کشور عزیزمان ایران اتفاق می افتد و میگذرد؛ در برابر چشمان شما بگشاییم .

هر ماه ده ها نقشه میدانی، گزارش و خبر، یادداشت، کلیپ و … توسط مجموعه “تحولات” به زبان فارسی و انگلیسی تولید و منتشر میشود.

این تولیدات توسط جوانان مخلص و داوطلبی انجام میشود که با کمترین چشم داشت و انتظار در حال خدمت رسانی و فعالیت در امر مقدس خبر رسانی و آگاه سازی مخاطبان هستند.

تیم تحولات مجموعه ای مردم نهاد و مستقل است؛ اگر محتوای تولیدی ما را می پسندید و به آن علاقه دارید، در صورت تمایل پیشگام شده و از پروژه ی ما حمایت کنید .

فعالیت ما بدون حمایت و کمک های شما امکانپذیر نیست 🌹🌹

ورود به صفحه کمک های مردمی : اینجا

👈 همچنین مجموعه “تحولات جهان اسلام” نیاز به یک اسپانسر دائمی دارد؛ افراد، نهادها و … که میتوانند در این راه ما را یاری کنند و برخی هزینه های مورد نیاز را تامین کنند، لطفا به ایمیل: iswnews.com@gmail.com و یا مدیریت مجموعه در تلگرام پیام دهند.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظر در مورد "شریک ما باشید | “تحولات جهان اسلام” ؛ رسانه تخصصی گزارش نبردهای منطقه"

حیدر :

با سلام و عرض خسته نباشید
بسیار محتوی های خوبی تهیه می کنین . حتی در زمینه فرهنگی و کلیپ
انشاالله که هدف گذاری تان مخاطبتان با تبلیغات و سیاست درست ، همانطور که در اسم مجموعه تان هست ، کل جهان اسلام باشد

۲۶
۱
علی حیدری :

سلام بر شما
امروز ۳۱ خرداد ۹۹ دنبال تصویری از شهید چمران می گشتم که اتفاقا وارد سایت شدم، الحمدلله، سایتی که دنبالش می گشتم همین بود یعنی مخصوص اخبار جبهه مقاومت اسلامی. انشاءالله موفق باشید. ما هم ضمن کمک مادی، مطلب شما را در کانالی که به اسم مقاومت اسلامی داریم تبلیغ می کنیم انشاءالله که شهدا دست ما را بگیرند.

۳
۱