اخبار
نمایش سعودی ها وارد فاز تازه ای شد / میشل عون : زیر بار نمی رویم ..

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” دفتر ریاست جمهوری لبنان ظهر امروز در بیانیه ای اعلام کرد تا زمانی که سعد حریری به لبنان بازنگشته، هر گونه اظهار نظر وی در هر شرایطی قابل قبول نبوده و ما منتظر برگشت وی به لبنان هستیم.

صبح امروز خبرنگار تلویزیون المستقبل، شبکه حزب المستقبل به رهبری سعد حریری از سفر ناگهانی خود به عربستان سعودی برای مصاحبه با سعد حریری خبر داد.

پولا یعقوبیان در مصاحبه اش گفت : شب گذشته در حال سفر به ابوظبی بودم که سعد حریری با من تماس گرفت و فقط گفت : خیلی وقت است می خواهی مصاحبه بگیری، بفرما من حاضرم. بعد از این حرف حریری و موافقت یعقوبیان تماس قطع و وی عازم عربستان شد.

 

نکته جالب در این مصاحبه این است که تیم خبری شبکه المستقبل به بهانه نبود آمادگی فنی یعقوبیان را همراهی نخواهند کرد و وی مجبور است با یک تیم رسانه ای عربستانی کار کند، بهانه ای مسخره برای توجیه اجبار سعودی ها به مصاحبه ای تشریفاتی ..

اما خیمه شب بازی سعودی ها به همینجا هم ختم نشد، قرار است مصاحبه ضبظ شده و در تاریخی نامعلوم پخش شود.

 

دفتر ریاست جمهوری لبنان ظهر امروز در بیانیه ای اعلام کرد : تا زمانی که سعد حریری به لبنان بازنگشته، هر گونه اظهار نظر وی در هر شرایطی قابل قبول نبوده و ما منتظر برگشت وی به لبنان هستیم.

 

عربستان سعودی سعی در حذف سعد حریری از صحنه سیاسی لبنان دارد، چرا که حریری تمایلی به درگیری با حزب الله ندارد و سعی داشت فضای داخلی لبنان را به سوی آرامش سوق دهد، امری که برای سردمداران نظام سعودی یک گناه کبیره به حساب می آید.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر در مورد "نمایش سعودی ها وارد فاز تازه ای شد / میشل عون : زیر بار نمی رویم .."

ناشناس :

مطدمئنی دوست عزیز،
در تمام خبرگزاری ها صحبت از گفتگوی مستقیم به وقت تهران ساعت ۲۳ هست؟

۵
۲